Калушанин здобув перше місце на дистанції 5000 метрів на Міжнародних змаганнях з плавання

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
Медіакіт сайту/ціни на рекламу

Калушанин Віталій Беленець здобув перше місце в категорії 30-34 роки на дистанції 5000 метрів на Міжнародних змаганнях з плавання на відкритій воді в Одесі серед майстрів та аматорів. Цю відстань 32-річний калушанин подолав за 1 годину 42 хвилини 7 секунд.

Змагання відбулися на пляжі Ланжерон.

"5 кілометрів проплив достатньо легко, думаю наступного року взяти не менше — 7,5-10 кілометрів, сил вистачить,

"— написав у соцмережі Віталій Беленець.

Це не перша перемога Віталія. На початку травня цього року на  Чемпіонаті України з плавання, який відбувся у Львові,  Віталій Беленець виборов  три нагороди — дві срібні й одну бронзову. Срібні медалі — на дистанціях 200 метрів брасом  і 800 метрів вільним стилем. Бронзову — на дистанції 400 метрів вільним стилем.